הרחקת עטלפים

יריקות עטלפים

יש לכם עץ פיקוס בקרבת הבית? אתם חשופים למכת עטלפים. מדוע הדבר יוצר נזק לא פחות מיונים מקוננות בגגונים? מה מסוכן בחיה כמו עטלף? מדוע יש צורך להרחיק עטלפים מיידית ולהתייחס אליהם כמטרד סביבתי? במאמר שלפניכם תוכלו לקבל את כל התשובות לשאלות הללו ועוד רבות אחרות.

מיהו העטלף?

העטלף הנו מעופף אשר אינו נחשב לעוף כמו ציפור או תרנגולת, כי אם ליונק. העטלפים בישראל ברובם המכריע אינם חיות טרף, והם ניזונים בעיקר מפירות. הפרי המועדף על העטלפים הוא זה אשר נהוג למצוא בעיבורן של ערים כמו תל אביב או חיפה וסביבתן הקרובה – הלא הוא הפיקוס המיתולוגי. העטלף מגיע בלהקות גדולות אל הפיקוס, ומזיל ריר כבר בשלב הראשוני בו הוא מריח את הפיקוס. במהלך האכילה הוא ממשיך להזיל את הריר, ואתם בתור דיירי הבניין הסמוך תתעוררו ותמצאו את מגרש החנייה שלכם, שיח הורדים שלכם, ואפילו המכונית האישית שלכם עם נוזל יבש וסמיך בצבעי חום ושחור. נוזל זה הוא ריר של יריקות עטלפים, מה שמצביע על הצורך להרחיק עטלפים מהמקום מלכתחילה.

נזק תברואתי

יריקות עטלפים יוצרות נזק תברואתי בייחוד כאשר אתם נתקלים בהן במהלך ההליכה הלילית שלכם ברחוב, אך גם בבוקר שלמחרת כשהן התייבשו. הנזק התברואתי הוא יצירת זיהום מנוזל זה, וקושי רב להסירו גם כאשר משתמשים בחומרי ניקוי חזקים כמו אקונומיקה. מהם הפתרונות? בפסקה הבאה תוכלו לגדעת כיצד להצמודד היטב עם התופעה.

חברת הרחקת עטלפים

חברה זו הוסמכה לתפקידה על ידי משרד החקלאות. מטרתה לא להרוג את בעלי הכנף הללו אלא רק להרחיקם מהמקום. הדרך הנפוצה ביותר לביצוע המעשה הוא השמעת צלילים בתדרי אולטרא סאונד: צלילים שאנו כבני אנוש לא שומעים,החתולים והכלבים שלנו שומעים חלש ביותר, והעטלפים עשויים להתחרש כתוצאה מהרעש. בחברה יפעילו עבורכם את המכשירים בזמנים הנכונים ומתי שהמרחיקים מזהים להקת עטלפים מתקרבת. התוצאה תהיה חזרה של הלהקה להיכן שהיא הגיעה תוך ויתור על מקורות המזון שלה.

למידע נוסף על טיפול בתופעת יריקות עטלפים והרחקת עטלפים יש ליצור קשר עם חברת הדברה מוסמכת. ניתן לעשות זאת באמצעות אתר האינטרנט שלה או ליצור קשר טלפוני.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s