הרחקת יונים לבית העסק

ישנם בתי עסק רבים שיונים אינן בעלי חיים שהם אהודים. אם למשל מסעדות, מפעלי מזון ועוד. יש לציין כי הלשלשת של היונים היא זו שגורמת למחלות קשות. יש לבצע הרחקת יונים לבית העסק על מנת שהעסק לא ייפגע, במיוחד אם מדובר על עסקים הקשורים למזון או תרופות וזה יכול להיות רגיש במיוחד. קרציות, כינים, פרעושים ומה לא, ניתן למצוא על היונים שנראים כבעלי חיים שקטים שאינם מזיקים. ישנם מקרים בהם בנהי הבית או העובדים בעסק יחלו להתגרד ולא תבינו ממה הגירוד, עד אשר תיראו כי ישנן יונים המקננות על גג העסק שלכם. אין מנוס אלא הזמנת הרחקת יונים לבית העסק.

נוחות העובדים ותפוקת העבודה

בכל בית עסק, אנו המנהלים, מעוניינים בתפוקה טובה של העובדים, מה שיגרום לנו לרווחים בעסק ויחסי עבודה תקינים. במידה וישנן תלונות או שמעתם בגג רעש של יונים מקננות, חשוב, כי מיד תזמינו מרחיק יונים, אשר יבצע הרחקת יונים לבית העסק, קדח הנילוס המערבי, טיפוס דלקת קרום המוח ועוד, הן רק חלק מהמחלות הקשות שיונים עלולות לגרום לבני האדם. חשוב לסייר ולבדוק או לשלוח את איש התחזוקה של העסק, בכדי למצוא אם ישנן יונים שנמצאות בקרבת העסק או על הגגות. יש הרבה עזרים שניתן למצור בקרב חברות להרחקת יונים, כמו דוקרנים ורשתות, אך כאשר מדובר בהרבה יונים, יש להדביר באמצעות הדברה אלקטרונית, מה שיגרום להן להיעלם כבר באותו הרגע של השמעת התדרים, תוך ביצוע הרחקת יונים לבית העסק . שאלו את המדביר, באיזו שיטה הם מעוניינים להרחיק את היונים. יש לבצע סקר ומחקר לגבי הרחקת היונים, כך שתדעו מה השיטות השונות להרחקתן.

content-pigeons-2

אין יונים אין דאגות..

רבים אלרגיים ליונים ולבטח במפעל, חברה או משרד, יהיו עובדים שהם אלרגיים ליונים. זו הסיבה שברגע שהבחנתם ביונים, יש לבצע הרחקת יונים לבית העסק על מנת למנוע מחלות ואי נעימויות בין העובדים שכוונתם ומטרתם היא להעניק לנו תפוקת עבודה טובה. שי לדאוג לעובדים של העסק ולמצוא את המדבירים הטובים שיגיעו בכל שנה לביצוע הדברת עטלף פירות והרחקת יונים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s