ריסוס נגד מעופפים

מהו ריסוס נגד מעופפים ומדוע חשוב למקד את המאמץ בו? למי חשוב לדאוג לריסוס מסוג כזה – במיוחד? האם הריסוס מבטיח שקט תעשייתי לאורך זמן?

ריסוס נגד מעופפים הוא תהליך שנועד לסייע לך להרחיק זבובים, דבורים מציקות וצרעות מאיימות מהאתר בו אתה נמצא. הבה ונכיר כל מעופף ומעופף ונלמד אודות דרכי הפעולה שלו, והדרך שלכם להתגונן מפניהן.

זבובים והדרכים שלהם להזיק

זבוב הוא חרק טורדני ומציק, ללא ארס וללא יכולת לגרום למכאוב. הזבוב עלול לגרום לנזקים חקלאיים מזעריים ביותר, ועיקר העניין בו הוא ההתשה באמצעות זמזומו ומעופו המהיר. הזבוב נמשך לזוהמה מכל סוג, כולל צואת חיות מחמד בקרבת מקום, וכן עלול להיכנס לבתי אב אם הוא מריח מזון מעובד או מבושל. לכן, הוא תוקף בעיקר מטבחים פרטיים, ומאכליות רחוב, שם האכל נעשה בתוך דוכן חשוף לעיני כל.

images

דבורים והדרכים שלהן להזיק

הדבורה פועלת בדומה לזבוב, ולא רק במסגרת מציאת צוף והפקתו מפרח כלשהו. לדבורה – תכונה של הימשכות גם לאזורים המעלים ריח של זיהום וצחנה, גם כזה שאינו מורגש על ידי האדם. המסקנה היא שגם אזור שנראה לכם סטרילי או לכל היותר ממוצע הוא כנראה אזור מזוהם אם הגיעו אליו דבורים שלא נצפו שואבות צוף מפרח.: סביבה של מים עומדים ללא צמחיה מסביב, או התרכזות באזור אורבני ללא צמחייה – באופן נקודתי. הדבורה מזיקה בעיקר לרגישים לעוקץ שלה, אם כי גם ללא רגישים מדובר בעוקץ כואב באופן יחסי. בדומה לזבוב, גם היא טורדנית כשזה מגיע לזמזום. החשופים לתקיפתה הם דיירים במושבים חקלאיים או באזורים אורבניים לא מטופחים.

צרעות והדרכים שלהן להזיק

הצרעה היא חרק שבשונה מהדבורה מזיק לחקלאות וליבולים. העוקץ שלה אינו חלק מגופה אלא מוזרק לבן התמותה באמצעות מנגנון שאמנם מחובר פיזית לצרעה, אך לא מהווה איבר חשוב כמו מעיים או כבד כפי שקורה אצל הדבורה, ולכן כשהצרעה עוקצת לא קורה לה כלום, והיא נשארת לחיות. הצרעה נמשכת מאד לאזורים עם חלודה, ונוהגת להקים את ביתה, קן הדבורים, בקרבת אזורים חלודים או חלודים למחצה. בנוסף, כשיש ריכוז גבוה של חתולים או כלבים האוכלים בחוץ – היא עלולה לגזול חלק מהאוכל.

השירות נדרש בייחוד בימי הקיץ הלוהטים. הזמינו את השירות באביב או בתום החורף ותיהנו מקיץ שקט ובטוח ללא מעופפים או חרקים עוקצניים בקרבת מקום.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s