טיפול נכון בטרמיטים

טיפול נכון בטרמיטים

הטרמיטים, הינם מזיקים קטנים שגורמים לנשק רב בריהוט וכל מה שעשוי מעץ כמו דלתות ומשקופים. ניתן למצוא מושבות שלמות של טרמיטים. אם לא מזהים את הטרמיטים בזמן, הם עלולים להתרבות ולגרום להרס של בית שלם. יש לבצע טיפול נכון בטרמיטים באמצעות חברות הדברה מקצועיות שיודעות איזה חומר יש להזריק ברהיטים השונים ובמקומות בהם הם נמצאים. המדבירים יזהו דבר ראשון את מקום הקן, כך שידעו כי שם יש לבצע את ההדברה. נסורת של עץ, זה אחד הסימנים המובהקים לטרמיטים. יש לבצע טיפול נכון בטרמיטים ברגע שזיהיתם את הנסורת ויפה שעה אחת קודם. הטרמיטים מגיעים מהאדמה, יש הרבה מקרים כמו למשל בניה בחול שאינו סונן, הטרמיטים נמצאים בחול, מתרבים ומגיעים אפילו מתחת לרצפות.

דרכים שונות להדברת טרמיטים

ניתן להחדיר חומר רעיל באמצעות מקדחה דקה לרצפות. לכל הטרמיטים, יש קינים הנמצאים עמוק באדמה והמטרה הראשונה היא לקטול אותם. יש לציין כי טיפול נכון בטרמיטים היא מסוג ההדברות היקרות יותר שכן, זיהוי מושבם של הטרמיטים הוא קשה וכן, ההדברה עצמה היא אינה שגרתית וקלה. ככל שתתעכבו יותר בזיהוי הטרמיטים, כך תגבר הבעיה והנזק יהיה מש בלתי הפיך. סוגי זרחן רעילים הם החומרים שאיתם מדבירים את הטרמיטים. המראה של הטרמיטים הוא מוזר, הן לבנות ואין להם עיניים מין הכלאה בין חרק לתולעת. גם אבקות רעילות, ניתן לפזר בקן של הטרמיטים. אבקות אלה, הן איטיות יותר בקטילה אך גם באמצעותן, ניתן לבצע טיפול נכון בטרמיטים.

מדוע לאחרונה יש יותר טרמיטים בישראל?

הבעיה היא בקבלני הבניין שמעוניינים לחסוך בעלויות הבניה ולא לייבא חול מארצות שונות, מה שעולה להם הרבה כסף. בעשר השנים האחרונות, ישנה תופעה של טרמיטים בבתים שונים בארץ. חברות הבנייה השונות, בחלקן, עובדות עם חול מזוהם שלא עבר ניקוי וסלקציה קפדנית. גם בדירות השונות בבנייני המגורים ישנם טרמיטים. ברגע שהדברתם את הטרמיטים, יש לחכות עשרה ימים, על מנת להיות בטוחים כי אכן הושמדו כולם. במידה וראיתם שוב סימנים קלים, יש לקרוא לאותה חברת ההדברה שביצעה טיפול נכון בטרמיטים, בכדי שתוכל לבצע שוב את ההדברה, מה שלא יעלה לכם היות ומדובר על אחריות בת שנה מיום ההדברה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s